Kontakt

Efterfrågar du andra metoder eller om du har åsikter om innehållet på webbplatsen är du välkommen att höra av dig till info@friametoder.se så ska vi besvara dina frågor så snabbt vi kan. Här nedan finns kontaktuppgifter till samarbetsparter och de personer som arbetat fram friametoder.se.

Riksorganisationen Hela Sverige ska leva
Josefin Heed
josefin.heed@helasverige.se
072 – 706 88 60
www.helasverige.se

ABF – Arbetarnas Bildningsförbund
Peter Zetterman
peter.zetterman@abf.se
08-613 50 00
www.abf.se

Cesam
Per Hector
per.hector@cesam.se
019 – 17 07 52
070 – 659 28 87
www.cesam.se

Coompanion
Ingrid Landin
ingrid.landin@coompanion.se
070-237 61 06
www.coompanion.se

Studiefrämjandet
Annika Stigmark
annika.stigmark@studieframjandet.se
08-545 707 20
www.studieframjandet.se

Studieförbundet Vuxenskolan
Peter Wiborn
peter.wiborn@sv.se
070-8553075
www.sv.se